piątek, 15 sierpnia 2014

Test Chlebków Habżyki- współpraca

Jest to produkcja wysokiej jakości chlebków – „Habżyków”. Zupełna nowość na polskim rynku. To innowacyjny chleb lniany, niepieczony żywy, produkowany w 3 liniach smakowych. Produkty 42° powstają w oparciu o technologię niedopuszczającą do obróbki termicznej żywności. Dzięki niskim temperaturom zachowane są wszystkie odżywcze wartości żywności - bezcenne białka i naturalne enzymy zawarte w roślinach, a także niezbędne witaminy i minerały. 
Oferta skierowana jest do dwóch grup konsumentów: do pierwszej zaliczają się wszyscy ci, którym nie jest obojętne, co trafia na ich stół – dbają
o zdrowie i dobrą formę, wiedzą jak ważną rolę odgrywa prawidłowe odżywianie w funkcjonowaniu ich organizmu.

Drugą grupę stanowią osoby cierpiące z powodu dolegliwości chorobowych spowodowanych m. in. celiakią, alergią, nadciśnieniem czy otyłością.
Oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości produkty: w 100% naturalne, bez konserwantów i sztucznych ulepszaczy – po prostu zdrowe :)

Aby dowiedzieć się więcej na temat tych produktów, serdecznie zapraszam na stronę: http://42degrees.eu/http://b2b.42stopnie.pl/ 
 Jako osoba testująca te chlebki serdecznie mogę je polecić, ponieważ w smaku oraz w wartościach odżywczych są zniewalające! Oczywiście dla osób, które lubią eksperymentować z różnymi zdrowymi odpowiednikami. Habżyki można dodawać do wielu potraw obiadowych typu zupy kremy czy mixy warzywne ale również idealnie pasują jako zamiennik zwykłej kanapki na śniadanie czy kolacje. W paczce otrzymałam trzy smaki słonecznikowe, bazylia z pomidorem i czosnek z cebulką, moim faworytem stała się bazylia z pomidorem towarzysząca mi do kremu pomidorowego.

3 komentarze:

  1. Juz widzialm te produkty jakis czas temu, a ty zachecilas mnie do ich zakupu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zastanawiam się właśnie nad ich zakupem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wyglądają super, ale niestety cena mnie przeraża :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...