sobota, 6 stycznia 2018

Może to ten rok, w którym dokonasz rewolucji!?

Trochę motywacji na początek nowego roku!
Może to właśnie będzie ten rok, w którym TY dokonasz rewolucji i zmienisz swoje życie o 180 stopni!? Wierze w to, że właśnie tak będzie! :)
Spróbuj spojrzeć na swoje ciało z dystansem, daj mu to czego potrzebuje do życia i do podstawowego funkcjonowania! Zdrowie jest najważniejsze i to powinien być Twój priorytet! Nie tylko na ten rok, ale na całe życie! :)

Wiele z nas chce poprawiać swoją sylwetkę na specjalne okazje np. ślub, wakacje, urodziny, wyjazd, sesja zdjęciowa i sto tysięcy innych powodów... Jednak odpowiedz sobie na pytanie czy nie warto zadbać o to, aby przez cały czas wyglądać dobrze, zdrowo i przy tym być szczęśliwą!?
Myślę, że warto i od prawie trzech lat się tego trzymam i nie puszczam! :D Wzloty i upadki ma każdy, to naturalne, jednak pamiętaj, ze sukces osiągasz wtedy kiedy po upadku podniesiesz się z uniesioną głową i zrobisz kilka kroków do przodu w dążeniu do swoich celów, marzeń i osiągnięć! :)
W całej tej otoczce wysiłku i pragnień potrzebne jest też wsparcie! Wsparcie najbliższych jest cenniejsze niż złoto, szczególnie wtedy kiedy im też zależy, żebyś była szczęśliwa :)
Masz jakieś postanowienia noworoczne? A może osiągnęłaś już swój cel?! Podziel się nimi, pochwal się a zobaczysz jak będziesz zarażać innych swoją pozytywną energią :)
Buziaki :*

4 komentarze:

  1. Łatwo mówić Olu, jeśli się chorowało tak krótko jak Ty.. Z całym szacunkiem, brawa dla Ciebie, ale nie zawsze to jest takie proste jak Ty to przedstawiasz. Mam na myśli wychodzenie z anoreksji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje i wytrwałości - wyglądasz świetnie i zdrowo :)

    OdpowiedzUsuń
  3. uwielbiam Twoje motywacyjne wpisy ;)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...